Βαρέλι για μηχάνημα μαρινάδας Inject StarInject Star
Βαρέλι για μηχάνημα μαρινάδας Inject Star
Inject Star
EXW VB συν ΦΠΑ
500 €
Κατάσταση
Μεταχειρισμένο
(πλήρως λειτουργικό)
Τοποθεσία
Dębica 

Στοιχεία για το μηχάνημα
- Ονομασία μηχανήματος:
- Βαρέλι για μηχάνημα μαρινάδας Inject Star
- Κατασκευαστής:
- Inject Star
- Κατάσταση:
- μεταχειρισμένο
- Λειτουργικότητα:
- πλήρως λειτουργικό
Τιμή & Τοποθεσία
EXW VB συν ΦΠΑ
500 €
- Τοποθεσία:
- 39-200 Dębica , Ul. Słoneczna 5, Polska

Καλέστε
Τεχνικές λεπτομέρειες
- Συνολικό μήκος:
- 1.200 χιλ.
- Συνολικό πλάτος:
- 1.050 χιλ.
- Συνολικό ύψος:
- 1.350 χιλ.
Λεπτομέρειες προσφοράς
- Αναγνωριστικό αγγελίας:
- A222-00472
- Αριθμός αναφοράς:
- sama beczka
- Ενημέρωση:
- τελευταία στις 24.06.2026
Περιγραφή
Πωλούνται βαρέλια για μαρινάρισμα κρεάτων Inject Star
Διαθέτουμε 19 τεμάχια βαρελιών, εκ των οποίων τα 15 με καπάκια
Καθαρή τιμή ανά τεμάχιο: 500 EUR
Τιμή συζητήσιμη για αγορά μεγαλύτερης ποσότητας
Psdpfszguf Ejx Ah Ijgn
Διαστάσεις: Βάθος 120 εκ., Πλάτος 105 εκ., Ύψος 135 εκ. με ρόδες, Ύψος με ρόδες και καπάκι 156 εκ.; χωρητικότητα περίπου 900 λίτρα
Βάρος βαρελιού χωρίς καπάκι: 162 κιλά
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Διαθέτουμε 19 τεμάχια βαρελιών, εκ των οποίων τα 15 με καπάκια
Καθαρή τιμή ανά τεμάχιο: 500 EUR
Τιμή συζητήσιμη για αγορά μεγαλύτερης ποσότητας
Psdpfszguf Ejx Ah Ijgn
Διαστάσεις: Βάθος 120 εκ., Πλάτος 105 εκ., Ύψος 135 εκ. με ρόδες, Ύψος με ρόδες και καπάκι 156 εκ.; χωρητικότητα περίπου 900 λίτρα
Βάρος βαρελιού χωρίς καπάκι: 162 κιλά
Η αγγελία μεταφράστηκε αυτόματα. Ενδέχεται να υπάρχουν σφάλματα μετάφρασης.
Προμηθευτής
Σημείωση: Εγγραφείτε δωρεάν ή συνδεθείτε, για να αποκτήσετε πρόσβαση σε όλες τις πληροφορίες.
Εγγεγραμμένος από: 2026
50 Αγγελίες online
Αποστολή αιτήματος
Τηλέφωνο & Φαξ
+48 604 0... αγγελίες
Αυτές οι αγγελίες μπορεί επίσης να σας ενδιαφέρουν.
Μικρή αγγελία
Mala Vranjska
650 km
Εκτοξευτήρας
Inject StarInjector PI 21
Inject StarInjector PI 21
Μικρή αγγελία
Mala Vranjska
650 km
Μπεκ με μίξερ άλμης
Inject StarBI-124-C-P
Inject StarBI-124-C-P
Μικρή αγγελία
Mala Vranjska
650 km
Εκτοξευτήρας
Inject StarPI 75
Inject StarPI 75
Μικρή αγγελία
Mala Vranjska
650 km
διαχωριστής οστών
Inject starP 20
Inject starP 20
Μικρή αγγελία
Mala Vranjska
650 km
Εκτοξευτήρας
Inject StarPI 36
Inject StarPI 36
Μικρή αγγελία
Mala Vranjska
650 km
Tumbler
Inject StarTumbler 2200 liter
Inject StarTumbler 2200 liter
Μικρή αγγελία
Dębica
1.223 km
Ιντζέκτορ Masownice Star - 5 τεμάχια + ελεγκτής
Inject Star
Inject Star
Μικρή αγγελία
Lipsko
1.294 km
Σταθμός ανάμειξης άλμης
Inject StarCLB-800
Inject StarCLB-800
Μικρή αγγελία
Misterton
2.347 km
κύλινδρος κενού
Inject StarVacuum tumbler
Inject StarVacuum tumbler
Μικρή αγγελία
Dębica
1.223 km
Αυτόνομος ζυμωτήρας με χειριστήριο
Inject StarLASKA
Inject StarLASKA
Η αγγελία σας διαγράφηκε με επιτυχία
Παρουσιάστηκε σφάλμα





















































































